Standardy ochrony dzieci i młodzieży

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe zapytanie_ofertowe

Zawiadomienie o wyborze oferty

Zawiadomienie-o-wyborze-oferty

Zestawienie z otwarcia ofert

Zestawienie z otwarcia ofert

ZAPYTANIE OFERTOWE – Remont kościoła parafialnego p.w. św. Jana Chrzciciela w Pamięcinie

ZAPYTANIE OFERTOWE – Remont kościoła parafialnego p.w. św. Jana Chrzciciela w Pamięcinie. Pliki do pobrania

OGŁOSZENIA 14 Kwietnia 2024

OGŁOSZENIA 14.04.2024 1./Serdecznie zapraszam na modlitwę z księdzem biskupem Damianem jutro, w poniedziałek 15 kwietnia. Rozpoczynamy Mszą Św. o godzinie 10.00. Zapraszamy na nią osoby starsze, naszych seniorów oraz chorych. Wszystkim chętnym ks. biskup udzieli sakramentu chorych. Po Mszy Św. zapraszam starszych parafian na probostwo na spotkanie przy herbacie z ks. biskupem. Ks. Biskup spotka się również z nauczycielami i uczniami w naszej szkole. Do kaplicy w Pruszkowie zapraszamy na…czytaj dalej »

OGŁOSZENIA 30 maja 2021

1./ Zapraszam do uczestniczenia w ostatnim nabożeństwie majowym jutro po Mszy Św. o godz. 18.00. 2./ Do Sakramentu Pojednania zapraszam zawsze w dni powszednie przed Mszą Św. W konfesjonale jestem na pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Św. 3./ Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 10.00 i 11.30 dzieci po raz pierwszy przystąpią do Komunii Św. Proszę o modlitwę w ich intencji. 4./ W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i…czytaj dalej »

OGŁOSZENIA 09 maja

OGŁOSZENIA 09 maja 1./ Zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach majowych po wieczornych mszach św. W tym tygodniu będziemy się modlić o urodzaje. W ubiegłą środę rozpoczęliśmy Nowennę do NMP. 2./ Bardzo dziękuję za przestrzeganie nałożonych na nas obowiązku: noszenia maseczek, dezynfekcji oraz zachowania dystansu społecznego. W naszym kościele nadal może przebywać jednorazowo 14 osób. 3./ Narzeczonym, którzy pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński przypominam, że jednym z dokumentów niezbędnych jest świadectwo…czytaj dalej »

OGŁOSZENIA 11 kwietnia 2021

1./ Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Świąt Wielkanocnych i całego Triduum Paschalnego w naszej parafii. 2./ Bardzo dziękuję za przestrzeganie nałożonych na nas obowiązku: noszenia maseczek, dezynfekcji oraz zachowania dystansu społecznego. W naszym kościele nadal może przebywać jednorazowo 11 osób. Podczas Triduum mieliśmy kontrolę Policji, która nie stwierdziła nieprawidłowości. 3./ Narzeczonym, którzy pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński przypominam, że jednym z dokumentów niezbędnych jest świadectwo szkolne z oceną…czytaj dalej »

Ogłoszenie na Wielkanoc

WIELKI CZWARTEK Msza Św. Wieczerzy Pańskiej – 18.00. WIELKI PIĄTEK Liturgia Męki Pańskiej – 18.00. WIELKA SOBOTA Wigilia Paschalna – 20.00 (Proszę zabrać świeczki). Liturgie Triduum Paschalnego nie będą odbywać się w kościele lecz na zewnątrz przy ołtarzu polowym. Wymagane jest założenie maseczki i zachowanie dystansu 1,5m. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. W Wielką Sobotę będą poświęcenia pokarmów: Pamięcin: 8.30; 9.00; 9.30; 10.00; 10.30 Pruszków: 11.00; 11;30. Poświęcenia odbędą…czytaj dalej »

ORIENTACYJNY PLAN KOLĘDY 2018

NIEDZIELA 09.04.2017

1./ Dzisiaj rozpoczęliśmy Wielki Tydzień męki i zmartwychwstania. Okres Wielkiego Postu kończy się w Wielki Czwartek, a Mszą Wieczerzy Pańskiej rozpoczyna Triduum paschalne [czwartek, piątek, sobota]. 2./ Liturgia w Wielki Czwartek i Wielki Piątek o godz. 19.00 a w Wielką Sobotę – Liturgia Wielkiej Nocy Zmartwychwstania połączona z procesją rezurekcyjną o godz. 20.00. W Wielką Niedzielę msze św. w Pruszkowie o 10.00 i w Pamięcinie o 12.00. 3./ Przedstawicieli OSP…czytaj dalej »