OGŁOSZENIA 30 maja 2021

1./ Zapraszam do uczestniczenia w ostatnim nabożeństwie majowym jutro po Mszy Św. o godz. 18.00.
2./ Do Sakramentu Pojednania zapraszam zawsze w dni powszednie przed Mszą Św. W konfesjonale jestem na pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Św.
3./ Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 10.00 i 11.30 dzieci po raz pierwszy przystąpią do Komunii Św. Proszę o modlitwę w ich intencji.
4./ W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej [„Boże Ciało”]. Msze Święte będą w porządku niedzielnym: 8.30, 10.00 [w Pruszkowie], 11.30. Po Mszy Św. o 11.00 będzie procesja eucharystyczna. Z powodu obowiązujących przepisów epidemicznych jesteśmy zmuszeni zrezygnować z tradycyjnej procesji. Procesja eucharystyczna będzie wokół kościoła i zakończy się przy ołtarzu polowym. Udekorujemy tylko ten jeden ołtarz polowy przy którym będzie uroczysta modlitwa wraz z błogosławieństwem całej parafii. Przypominam o tym, aby w czasie procesji zachować od siebie dystans 1,5 metra. To bardzo ważne ponieważ spodziewamy się kontroli odpowiednich służb. Przypominam również, że nadal w kościele musimy mieć założone maseczki. Dzieci pierwszokomunijne proszę o udział w procesji w białych szatkach a dziewczynki o sypanie kwiatków. Po procesji dzieci otrzymają pamiątkowe obrazki pierwszokomunijne.
5./ Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Opiekuna”. Zachęcam do lektury tego pisma.
6./ W czerwcu, po Mszach Świętych będziemy się modlić Litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa prosząc o zdolność do miłości siebie, naszych bliskich a nawet naszych nieprzyjaciół.
7./ Dziękuję za składane ofiary, także te przelewane na konto parafialne. Moja wdzięczność jest naprawdę wielka, ponieważ aktualnie nie mamy już pieniędzy na opłacenie bieżących rachunków np. za prąd czy za podatek. Mamy na koncie zaledwie kilkaset złotych tak „na styk”. Co chwila są jakieś faktury do zapłacenia np. za kontrolę kominiarzy, czy kontrolę sprzętu gaśniczego. W tej chwili nie możemy podjąć się żadnego remontu, zakupu, czy inwestycji. Dziękuję za modlitwę w intencji spraw naszej parafii i proszę o wsparcie finansowe. Przychodzi nas do kościoła czy kaplicy zaledwie kilkadziesiąt osób i to od nas przede wszystkim zależy co się będzie w naszej parafii działo. Jeszcze raz dziękuję za każdą ofiarę oraz za modlitwę w intencji parafii.
8./
Zapowiedzi 1:
DAMIAN OSUCH, PAR. SKARSZEW; ANNA NADOBTA, PAR. PAMIĘCIN