OGŁOSZENIA 09 maja

OGŁOSZENIA 09 maja

1./ Zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach majowych po wieczornych mszach św. W tym tygodniu będziemy się modlić o urodzaje. W ubiegłą środę rozpoczęliśmy Nowennę do NMP.
2./ Bardzo dziękuję za przestrzeganie nałożonych na nas obowiązku: noszenia maseczek, dezynfekcji oraz zachowania dystansu społecznego. W naszym kościele nadal może przebywać jednorazowo 14 osób.
3./ Narzeczonym, którzy pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński przypominam, że jednym z dokumentów niezbędnych jest świadectwo szkolne z oceną z religii potwierdzające uczestnictwo w katechizacji. Brak oceny z religii oznacza konieczność odbycia wielomiesięcznego kursu z katechezy mające na celu uzupełnienie wiedzy. Uzupełniona wiedza będzie sprawdzona przez egzamin.
4./ Kaplica obok naszego kościoła do tej pory nie była oddana do użytku; nie miała decyzji o użytkowaniu obiektu. Została sporządzona przez odpowiednie urzędy mapa z inwentaryzacją obiektu budowlanego. Koszt wykonania dokumentacji wyniósł tysiąc złotych. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone na ten cel – złożyliśmy w ubiegłą niedzielę 320zł.
5./ Dziękuję za składane ofiary, także te przelewane na konto parafialne.
6./ Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Opiekuna”.
7./ Msze św. w dni powszednie są zasadniczo o godz. 16.00 (pru) i 17.00 w Pamięcinie (w soboty zawsze o 18.00). Intencje Mszy św. wraz z godzinami celebracji widnieją na naszej gablocie przed kościołem. Proszę o sprawdzanie tych informacji.

Zapowiedzi 1:
STASIECKI JAKUB, PAR. RYCHNÓW; CHOJNACKA KAROLINA, PAR. PAMIECIN